Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvauja išankstiniame II-ojo savivaldos rinkimų turo balsavime. Andriaus Ufarto (ELTA) nuotr.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis teigia, kad Vakarų šalių atsakas į Rusijos planus Baltarusijoje dislokuoti branduolinį ginklą turi būti stiprus. Anot ministro, rimtos sankcijos, karių dislokavimas Baltijos šalyse ir daugiau oro ir jūros gynybos sistemų rytiniame NATO flange pasiųstų agresorei tinkamą žinutę.

„Rusija rodo silpnumą, o ne jėgą. Mūsų atsakas turi būti stiprus, o ne silpnas. Rimtos sankcijos, karių dislokavimas Baltijos šalyse ir daugiau oro ir jūros gynybos sistemų rytiniame NATO flange pasiųstų solidarumo ir ryžto žinutę, o ne baimės ir pasipiktinimo“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė G. Landsbergis.

ELTA primena, kad V. Putinas šeštadienio vakarą per valstybinę televiziją pareiškė, kad Maskva ir Minskas susitarė dėl žingsnio Baltarusijoje dislokuoti taktinį branduolinį ginklą. Rusija esą taip nepažeis tarptautinės branduolinio ginklo neplatinimo sutarties.

Irtautė Gutauskaitė (ELTA)

Naujienų agentūros ELTA informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB “NAUJIENŲ AGENTŪRA ELTA” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: